Over het hotel
Genieten aan de kust van Blankenenberge? Verblijf dan in het Malecot Boutique Hotel dat op slechts vijftig meter van het strand en de zee is gelegen. Je overnacht in een nette kamer met een romantisch interieur. In je kamer neem je plaats aan het bureau of kijk je ter ontspanning naar de televisie. Vanuit het Malecot Boutique hotel dat afstamt uit 1898 loop je op je gemak naar het strand. Wandel over de pier en geniet van het schitterende uitzicht over de uitgestrekte zee. Bezoek het Belle époque musem en maak een uitstapje naar het aquarium Sea Life Centre in Blankenberge. De halte voor de kuststram ligt op tweehonderd meter van het hotel en de tram brengt je langs alle plaatsen aan de kust.
De mooie ontbijtzaal vormt in de ochtend het decor voor het uitgebreide ontbijtbuffet, waar je de dag uitstekend mee begint. Of geniet van een ontbijt op je kamer tegen een kleine toeslag. In het restaurant Le Marmiton maak je voor het diner een keuze uit de gerechten op de uitgebreide kaart of bestel je een heerlijk menu. Voor het diner bezoek je de gezellige bar van het hotel, waar je in ontspannen sfeer van een drankje geniet.
Als de zon het af laat weten, zorg je voor een bruin kleurtje door onder de zonnebank plaats te nemen. In de fitnessruimte blijft je lichaam in conditie door te trainen op de verschillende toestellen.